Szkolenia


Szkolenia

Szkolenia z zakresu: zarządzania głosem, wystąpień publicznych i medialnych, sztuki przemawiania, autoprezentacji. Skierowane są do wszystkich, którzy chcą budować własną markę, wizerunek w oparciu o nowoczesne techniki i narzędzia audiowizualne.

KONSULTACJE INDYWIDALNE

Konsultacje indywidulane. Zapraszam do kontaktu.


SZKOLENIA ZAMKNIĘTE DLA FIRM

ZARZĄDZANIE GŁOSEM

Szyte na miarę, autorskie szkolenie prowadzone w formie treningu opartego na unikatowych ćwiczeniach z użyciem profesjonalnego sprzętu radiowego i pracy z mikrofonem. Podczas warsztatów uczestnicy poznają swój głos i jego potencjał, mają możliwość pracować nad błędami i eliminować niewłaściwe nawyki. Zajęcia obejmują trening artykulacyjny, emisyjny i pracę nad dykcją, a także sposoby radzenia sobie ze stresem i tremą. W programie szkoleń zajęcia praktyczne - nagrywanie i analiza wypowiedzi.


WYSTĄPIENIA PUBLICZNE I MEDIALNE

Szyte na miarę, autorskie szkolenie oparte na trzech kluczowych aspektach: budowaniu wizerunku charyzmatycznego mówcy, spójności mowy ciała ze stylem wypowiedzi, roli komunikacji werbalnej w prezentowaniu treści oraz ich oddziaływania na publiczność. Trening opiera się na unikatowych ćwiczeniach z wykorzystaniem sprzętu audio i kamery. Praca pod okiem eksperta umożliwia rozwijanie umiejętności wystąpień publicznych i korygowania błędów na bieżąco. Warsztaty wzbogacone są nagraniami dźwiękowymi i filmami tematycznymi. Uczestnicy poznają sposoby radzenia sobie z tremą i trudnymi, niespodziewanymi sytuacjami podczas wystąpień publicznych.


SZKOLENIA WARSZTATOWE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

GŁOS JEST TWOJA WIZYTÓWKA

Na warsztatach dowiesz się jak świadomie posługiwać się głosem i wykorzystać jego potencjał; poznasz swój głos z nagrań, oswoisz się z mikrofonem; usłyszysz jak modulować głos i mówić z właściwą emocją tak, by inni chcieli Cię słuchać. Nauczysz się sposobów atrakcyjnych wypowiedzi oraz umiejętności skupienia uwagi odbiorców; dowiesz się jak mówić brzmiącym, zdrowym głosem; opanujesz techniki panowania nad stresem, tremą. Twój głos ma być Twoim sprzymierzeńcem. Warsztaty prowadzone są autorską metodą z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu radiowego, ćwiczeń oddechowych, artykulacyjnych, emisyjnych i dykcji. Jeśli nagrywasz podcasty, prowadzisz webinary, budujesz swoją markę a Twoje stanowisko w pracy wymaga umiejętności sztuki przemawiania, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta.


PRZY MIKROFONIE I NA SCENIE

Podczas zajęć dowiesz się jak przygotować wyjątkowe wystąpienia publiczne, medialne i być zapamiętanym jako profesjonalny, charyzmatyczny mówca. Dowiesz się jak dostosować treść przekazu do różnych odbiorców; odkryjesz znaczenie mowy ciała i rolę emocji oraz sposoby ich świadomego wykorzystania podczaswystąpień publicznych. Dowiesz się jak radzić sobie ze stresem i tremą. Podczas zajęć usłyszysz swój głos z nagrań i poznasz siebie poprzez nagrania video. Warsztaty prowadzone są autorska metodą z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu radiowego i kamery. Jeśli jesteś menadżerem, kierownikiem średniego , wyższego szczebla, prowadzisz konferencje, prezentacje biznesowe, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta.


REPORTERSKIE

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć lub właśnie rozpoczynają przygodę z dziennikarstwem. Zajęcia pozwalają poznać zmieniający się świat i reguły , jakie nim rządzą, ale też wskazują różnice między dziennikarstwem prasowym, radiowym i internetowym. Na warsztatach poznasz wykorzystywanie form dziennikarskich i nauczysz się jak je stosować w praktyce – w gazetach, portalach internetowych czy na własnych blogach. Jeśli interesują Cię: zdobywanie tematów, news, wywiad, redagowanie informacji, praca z dźwiękiem, autorskie programy – „osobowość medialna”, sposoby budowania popularności w sieci, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów od mediów.


Nie znalazłeś nic dla siebie? Skontaktuj się ze mną. Indywidualnie określimy zakres Twoich potrzeb, dobierzemy narzędzia i znajdziemy rozwiązanie.
Przejdź do zakładki kontakt.